1.    
  2.     Вигоди від співпраці з рекламним агентством повного циклу

Вигоди від співпраці з рекламним агентством повного циклу

Історія реклами налічує сотні випадків, коли рекламні публікації, ролики на ТБ, повідомлення на радіо і оголошення на зовнішніх носіях приносили очевидної шкоди рекламодавцю. І сьогодні ефір мовлення заповнений рекламними сюжетами настільки безглуздими, що з перших секунд виникає непереборне бажання переключити канал. На кожному кроці зустрічаються дивні білборди, які закликають незрозуміло до чого. Безлика реклама в газетах змушує перегортати її, не читаючи. Хіба такого результату добивався рекламодавець, який заплатив серйозні гроші за розміщення своєї комерційної пропозиції? У чому причина невдач?

Вибір виконавця

Одна з найважливіших причин — співпраця з непрофесіоналами рекламного ринку, для яких рекламодавець не є лише джерелом доходу. Рекламісти такого сорту відносяться до справи формально, фактично здійснюючи лише посередництво між телеканалами, радиостудиями, редакціями та власниками зовнішніх носіїв. Доля проекту і прибуток компанії, яка замовила рекламу, їх не цікавить.

Комплексний підхід

Висновок з цього очевидний: тільки http://sonatagroup.com.ua можуть забезпечити успішний вихід продукту на ринок послуг і товарів. Від звичайної рекламної контори таке агентство відрізняється тим, що підходить до просування комплексно:

Збирає інформацію про ринок;

Досліджує громадську думку;

Виявляє потребу в тому чи іншому продукті;

Розробляє стратегію і тактику кампанії, використовуючи широкий спектр інструментів — ЗМІ, БТЛ-заходи, зовнішню, нестандартну і вірусну рекламу;

Розробляє сценарій роликів, макет постерів і плакатів, етикеток, листівок, флаєрів;

Друкує рекламні матеріали будь-якого формату;

Здійснює промо-акції, адресну доставку та розповсюдження флаєрів силами штатних промоутерів, кур’єрів і розповсюджувачів;

Підводить підсумки кампанії, звітуючи перед рекламодавцем за всіма параметрами.

Реалізація проектів будь-якої складності

Рекламне агентство повного циклу по силам завдання будь-якого масштабу. Маючи напрацювання за всіма видами рекламної діяльності, агентство з охотою береться за просування компаній малого бізнесу, так і за розробку брендів для солідних фірм. Взаємодія з цим РА дуже вигідно замовнику: всю маркетингову роботу можна довірити одному виконавцю. Цей підхід дуже зручний, оскільки всі дії здійснюються в рамках однієї організації, будь-які рішення збалансовані, можна розраховувати на точне вплив на цільову аудиторію.

Написати коментар