1.    
  2.     Вибираємо рекламне агентство

Вибираємо рекламне агентство

Рекламна кампанія вимагає роботи цілої групи фахівців, кожен з яких повинен відповідально підходити до виконання своїх обов’язків. Безумовно, тримати цілий штат маркетологів у невеликій організації не має сенсу, тому підприємці замовляють послуги спеціалізованих агентств. У цій статті ми поговоримо про те, як вибрати піар-фірми, щоб досягти найкращого результату.

Для початку визначаємося з тим, які цілі ми переслідуємо від проведення рекламної кампанії. Якщо у Вас ще немає досліджень, що дозволяють грамотно скласти стратегію просування, є сенс звернутися до тієї організації, яка здатна впоратися з цим завданням. За результатами досліджень можна буде визначити потенційну аудиторію і приблизні витрати на освітлення Вашої компанії серед потенційних клієнтів. Частина завдань можна виконати самостійно, наприклад, створення сайту. Такий підхід дозволяє трохи заощадити на рекламній діяльності.

Головними факторами, на які слід орієнтуватися при пошуках рекламного агентства, є репутацію, термін роботи та технології, що використовуються.

 

В цій сфері ринку прийнято використовувати наступну класифікацію:

  • Рекламне агентство повного циклу (всілякі послуги маркетингу);
  • Компанія з виробництва рекламної продукції;
  • Дизайн студія (креативні розробки, створення логотипів і слоганів);
  • Медіа-агентство (реклама компанії в ЗМІ);
  • Агентство змішаного типу (поєднує в собі рекламу в ЗМІ та виготовлення продукції).

Після того, як був обраний відповідний вид компанії, складаємо базу з усіх оптимальних варіантів. Такий підхід дасть можливість значно звузити коло, вибирати серед якого значно простіше. Тепер переходимо до оцінки репутації фірми. Вона складається з відгуків клієнтів та наявності подяк, а також публікацій у ЗМІ. Як Ви самі розумієте, те рекламне агентство, яке не може добре пропіарити навіть себе, чи впорається з іншими завданнями.

Після того, як Ви звернетесь в агентство, його співробітники запропонують Вам ознайомитися з презентацією та портфоліо. Надавати особливої уваги презентації не варто, так як воно рідко відображає реальні результати діяльності. Набагато краще орієнтуватися по запропонованому портфоліо.

 

Написати коментар