1.    
  2.     Рекламне агентство

Рекламне агентство

Реклама – двигун прогресу, так ще Котлер заповів (це той самий, що придумав маркетинг взагалі). Так що, якщо для Вас слово «реклама» — це не просто двадцять хвилин перерви під час улюбленого серіалу або спливаючий банер на сайті, якщо Ви маєте базові уявлення про просуванні і продажі – варто спробувати себе в рекламному бізнесі.

Почнемо з того, що таке реклама? Це комплекс заходів, що підвищують зростання продажів конкретного товару або бренду в цілому. Для того, щоб грамотно вміти продати і сам комплекс як товар, що людина діє не поодинці, а збирається в зграї креативників, кожен з яких окремо нічого не розуміє в піарі, реклами та інших інструментів маркетингу, але в сумі вони являють собою талановиту команду майстрів переконання. До чого я це веду: хороший кадровий склад – ключова ланка будь-якого підприємства. У тому числі – РА (рекламного агентства).

Ставлячи перед собою завдання планування бізнесу, завжди розробляють план дій, згідно з яким відбувається поетапно впровадження ініціативи в життя. Так і в нашому випадку – заведемо маленький бізнес-план:

На етапі планування підприємства треба визначитися з типом рекламного агентства. Або це буде команда криэйтеров, що створюють контент, або – медіа-агенство, безпосередньо продає матеріал і рекламні площі. Маючи хороший капітал, в тому числі – інтелектуальний – можна дозволити собі рекламне агентство повного циклу, невимовно знизивши бар’єри входу на ринок.
Готуємо документи до реєстрації нового об’єкта: на перших порах необов’язково реєструвати ТОВ, якщо Ви не збираєтеся вступити на ринок з розмахом великого гравця. І тут виникає важливий пункт – назва, концепція. Від того, як Ви заявите про себе, будуть складати свою думку про Вас як про рекламників.

Безпосередньо етап реалізації – обладнали приміщення, наймаємо розумний і грамотний персонал, а не «художників душі». Повірте, одного натхнення мало – треба вміти вивчити структуру ринку, спрогнозувати основні тенденції, розрахувати прибуток, скласти фінансовий бюджет. Все не так просто і гарно, як це описує Фредерік Бегбедер.

Фото Рекламне агентствоУра! Починаємо підшукувати клієнтів. На цьому етапі ведеться активна маркетингова і інформаційна політика, укладаються прямі договори, скуповуються рекламні площі, налагоджуються контакти зі ЗМІ і, що важливо – з конкурентами.

Часто рекламні агентсва укладають між собою джентльменські угоди, переливаючи клієнтські бази з одного комп’ютера в інший.

Загалом, сама ідея непогана – головне — правильно запустити власну рекламну компанію, а спустивши на воду перший корабель, справи підуть як по маслу.

Написати коментар